Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam Stan od 80m2 vo Aerodrom

270 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Mile 31 Mar 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Se izdavva stan Vo naselba Aerodrom!Vo blizina na Penzionerski Dom...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione