Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garsonjera kancelarija 32m2 Novo Lisice

0 MKD

Jepet me qera nga: Боби 06 Pri 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издаваат 32m2 на само приземје во ново лисиче наспроти Парк Авионче.
Погодно за шпедиција или слично.

Se izdava garsonjera 32m2 na samo prizemje vo novo lisice nasproti park avionce.
Pogodno za spedicija ili slicno.
076250969
071250969
Боби
076250969
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione