Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO AERODROM

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 05 Qer 19:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra: P-66672
Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom kaj Majcin Dom , 37m2, na 7 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna ,trpezarija i odvoena spalna soba so shiber. Stanot e komplet opremen.
Cena:200evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR 220 EUR
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO AERODROM 230 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE 200 EUR
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione