Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Aerodrom 55m2 novogradba

280 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Stefan Naumovski 03 Shk 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Se izdava ubavo namesten nov dvosoben stan od 55m2, vo Aerodrom blizu O.U Blaze Koneski. Stanot e na 6/10 kat, so lift, parno. Gleda istocno.
Cena : 280eu
Kontakt : 070641311
Stefan Naumovski
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione