Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Novo Lisice

220 EUR /muaj

Jepet me qera nga: cvetanka 23 Dhj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
se izdava stan vo novo lisice, nova gradba, ureden, cisto nov mebel, na podolg period, 220 evra mesecno
cvetanka
071330846
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione