Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN KAJ TOBACO 2

320 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ane 28 Nën 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SE IZNAJMUVA KOMPETNO NAMESTEN I RENOVIRAN STAN VO AERODROM-TOBACO 2 (NA SAMIOT BULEVAR). STANOT E NA 3-TI KAT IMA 3 SOBI, WC+KUPATILO, PARNO. CENA 320 EUR TEL 071/99-47-42 ILI 071/572-665
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione