Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA PETSOBEN STAN VO AERODROM

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Unik 01 Pri 12:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
86м2, петсобен со три спални соби. Комфорен стан со три спални соби, купатило, тоалет, голема дневна соба со терпезарија, кујна и две тераси.
На 2 кат, опремен со клима и интернет.
Се изнајмува за фамилија, за период подолг од една година.

300 евра месечна кирија.
Unik
Посредување при купопродажба и изнајмување на станови
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Рајко Жинзифов Tregoje në hartë
070641311
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione