Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan 45m2 namesten pozadi Tobako 2 nov

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ААМ Недвижности 23 Maj 13:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ААМ Недвижности
Novogradba 39,49 i 59m2 Kisela Voda 1 ЕУР
Plac od 220m2 vo Elesec-Struga 1 ЕУР
124м2 стан-хром, зграда со три стан.единици 1 ЕУР
Apartman za prestoj Krojac Angelkovski 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
станот е кај еквилибриум, со посебна спална соба на в.приземје, комплетно наместен со ствари и бела техника. веднаш вселив


инфо: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
079333103
Leaflet
ААМ Недвижности
Kuka od 252m2 so plac 450m2 vo Butel 1 0 ЕУР
Namestena 26m2 garsonjera-palma Aerodrom 0 ЕУР
Stan 72M2 za kancelarii do Malaga 0 МКД
Новоградба, гарсоњери 27м2 и 30м2- кај Економското 1 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione