Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan na ubava lokacija vo Aerodrom

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ANERcapital 21 Gush 17:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se iznajmuva stan vo aerodrom 60 m2 na odlicna lokacija vo Aerodrom pozadi "tri biseri", treti kat, otvoren pogled na tri strani, edna spalna, golema terasa so pogled na parkot i vodno. celosno renoviran , so parno greenje, sloboden parking prostor. Cena 250 evra.

Sifra:493
ANERcapital
071/691-593
075/653-084
ANERcapital
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071691593
Leaflet
ANERcapital
Se izdava stan vo blizina TC Zebra -KIRALIK DAIRE 250 EUR
Se Izdava nov stan-KIRALIK DAIRE 250 EUR
Se izdava stan vo Aerodrom 250 EUR
Se izdava stan vo Kisela Voda 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione