Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 51m2 kompletno ureden vo Novo Lisice

0 MKD

Jepet me qera nga: Ристо 11 Qer 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Iznajmuvam kompletno ureden Stan vo Novo Lisice vo zgradite na Adora. Stanot ima centralno parno greenje i e vednas vseliv.
Ристо
071 209 094
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione