Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Aerodrom

15 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Jovana 07 Jan 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan vo Aerodrom namesten I so site aparati za kujna I kupatilo,stanot e celosno renoviran I sloboden od 1.02.2018
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione