Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Novo Lisice

0 MKD

Jepet me qera nga: Бошко Јованов 21 Maj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава двособен стан во Ново Лисиче позади бензиската до полициската станица. Станот е на први спрат и има парно греење.
Бошко Јованов
078 343 863
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione