Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Super namesten stan 44m2 Tobako 2

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ААМ Недвижности 23 Maj 13:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ААМ Недвижности
Novogradba G.Petrov 31m2 garsonjera 27 000 ЕУР
Garsonjera od 26m2 Jane Sandanski 28 500 ЕУР
Se izdava dukan od 94m2 na 3 nivoa vo St. Carsija -
Mileniumski moneti od 1de-2 parcinja -
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
станое комплетно наместен со нови ствари, и бела техника, со една посебна спална, бакон, клима, на 7 кат од 10ката зграда со два лифта


инфо: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
079333103
ААМ Недвижности
079333103
Leaflet
Në fillim