Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Top Stan kaj Zeleznicka za par ili vraboteni

180 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Izdavanje i Prodazba na Stanovi Kuki i Kancelarii 29 Maj 22:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Izdavanje i Prodazba na Stanovi Kuki i Kancelarii
071/713-104
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Agencija Dom Art - izdava stan vo Aerodrom - kaj Neokom i Skopjanka - na 5min peski do Strog Centar -45m2 - stanot ima posebna spalna soba - dneven salon - kujna so trpezarija -kupatilo -hodnik i priemen del -balkon- so klima ured - na 6 kat - so lift - kompletno namesten - namenet za par , vraboteni ili samec - sloboden vednas -
cena -180e


Kontakt: 071/713-104 Viber: 071/713-104
Izdavanje i Prodazba na Stanovi Kuki i Kancelarii
Kupoprodazbi i Iznajmuvanje na Stanovi Kuki i Delovni Prostori vo Skopje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071/713-104
Izdavanje i Prodazba na Stanovi Kuki i Kancelarii
071/713-104
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione