Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN UBAVO NAMESTEN STAN VO AERODROM

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 10 Shk 17:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ш.7176 СЕ ИЗДАВА УБАВО НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ НАСПРОТИ ПАЛМА ВО ЗГРАДА СО ЦРВЕНА ФАСАДНА ЦИГЛА НА КАТ 4/4 БЕЗ ЛИФТ.
ВСЕЛИВ Е ВЕДНАШ. НЕМА ПАРНО.
ЦЕНАТА Е 300Е/ МЕСЕЦ
КОНТАКТ ТЕЛ. 075/425-900
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Аминта Трети 58/2 Tregoje në hartë
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
Në fillim