Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan pod kirija

0 MKD

Jepet me qera nga: nnnn 17 Sht 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan pod kirija stanot e namesten se noagja vo cair blisku do restorantot Biznis za poveqe info vo tel:070-992-558
nnnn
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione