Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: driton 19 Qer 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava ednosoben stan so 40m2 vo xhon kenedi sprotiv Cvetan Dimov srednoto skolo.
Stanot e vo 3 kat parezen
Leaflet
Në fillim