Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Debar Maalo blizina na Boemska ulica

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 18 Pri 16:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan na prizemje 55m2 kompletno namesten K Voda 150 ЕУР
STAN VO HROM OD 46M2 39 900 ЕУР
RENOVIRAN TOP STAN PO EXTRA CENA 35 700 ЕУР
Nov trosoben stan kaj Cesma -
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Нов стан, Дебар маало, во близина на Боемска улица. На први кат.

Евидентен број 31022
Тел. 078/339-365
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se izdava kat od kuka vo Trnodol 550 ЕУР
STAN 90m2 POGODNO ZA KANCELARIJA BUNJAKOVEC 280 ЕУР
Stan vo kuka 400 ЕУР
Nov stan vo Novo Lisice eftino 73 750 ЕУР
Në fillim