Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor vo Centar

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 16 Tet 15:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Повеќенаменски деловен простор. Во близина на трговскиот Рамстор и централата на НЛБ. Се издава празен. Може да се закупи целиот или по делови (од околу 450м2) Се состои од класични канцеларии, сала за состаноци/обука, океански тип на канцеларии и магацин. Централно греење и ладење.

Цена: 7 еур/м2шифра: 7713
контакт: 071/218-646


http://bozinoski.mk/mk/
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
SE IZDAVA OPREMEN DVE SPALNI VODNO POVOLNO 0 МКД
SE IZDAVA PREKRASEN STAN VO KAPISTEC 0 МКД
Se izdava stan 180 ЕУР
Trosoben stan vo Kisela Voda 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione