Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan vo Centar

150 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Puzzle 07 Sht 21:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam dvosoben stan vo Centar, kaj Apce. Ul. Blagoja Davkov, megu KAM i RAMSTORE. Stanot se naoga vo polusuteren so visina od 3m. Prozori na site dzidovi. Ima posebna spalna, kujna so dnevna i kupatilo.
Gradsko parno i parking. Moze i za kancelarija.


Se izdava na podolg period.
Cena 10.000 den
Puzzle
Изработка на сложувалки (PUZZLE) од ваши фотогрфафии. 135х195мм - 48 делчиња - 200 ден; 195х255мм - 88 делчиња - 350 ден; 295х405мм - 180 делчиња - 600 ден; 400х550мм - 504 делчиња - 1800 ден; 450х700мм - 1000 делчиња - 2700 ден. форма на срце - 190х175мм - 75 делчиња - 300 ден. Вашата слика гравирана на дрвена подлога!!! Шољи со ваша фотографија - 250 ден Магични шољи со ваша фотографија - 400 ден Мече во балон - 500 ден Сликите може да ги праќате на puzzle.mk@gmail.com Повеќе информации на www.puzzle.mk Телефон 070-343-575
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
070-343-575
https://www.puzzle.mk
Leaflet
Puzzle
Slozuvalki so vasa fotografija 200 MKD
Slozuvalki PUZZLE od vasi fotografii 200 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione