Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Dvosoben stan vo Taftalidze

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 04 Korr 10:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
SE IZDAVA KUKA SO BAZEN VO CRNICE 2 000 ЕУР
SE IZDAVA CHETIRISOBEN STAN VO NOVO LISICHE 490 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN PRAZEN STAN VO AERODROM 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра:E-112375
Се издава двособен стан во Тафталиџе кај Веро,50м2,на 4 кат .Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:2500евра + месечни трошоци
Погледете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
  Online
078/262-254 078/262-253
ПЕРФЕКТ
Se izdava trosoben stan vo Kapistec 270 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA 250 ЕУР
Në fillim