Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

For Rent:  Ultra Luxury 120 sqm Apartment

1 700 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ana 06 Maj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
For Rent:  Ultra Luxury 120 sqm Apartment on the 10 floor in the most beautiful building, in the center of Skopje.  3 bedrooms, 2 full bathrooms, walk in Closet in master bedroom, 2 Terraces, laundry room with washer and dryer,  and 50 sqm living room.  True paradise for luxury lovers with extraordinary view of the center of the city and mount Vodno. Experience your culinary delight in the elegant custom made kitchen from the Italian brand Aran Cucine or layback on a beautiful modern Italian Natuzzi brand sofa and enjoy the sunset. Get a refreshing night of sleep on the zero gravity mattresses. Have some warm cozy winter nights with central city heating and cool summer days with AC's in all the rooms. No parking hassels since the apartment comes with 2 1st level garage parking spots. Need some extra storage space no worries we got you with a separate 6 sqm storage room in the building.The building comes with 24/7 security and a concierge. 
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione