Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera vo Kapistec

11 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Borce 20 Gush 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Се издава гарсоњера комплетно опремена со нов мебел, бела техника и клима. Се наоѓа во белите згради кај цветен пазар во Капиштец.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione