Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Izdava stan 42m2 prazen kaj Angelkovski

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ААМ Недвижности 23 Maj 13:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ААМ Недвижности
86m2+garaza 15m2 k.voda rampa 1 ЕУР
Stan 45m2 namesten pozadi Tobako 2 nov 0 МКД
155m2 deloven prostor vo gradski zid Beko policija 0 ЕУР
Garsonjera od 26m2 Jane Sandanski 28 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот е на трти кат во зграда со лифт 2006год градба, веднаш до Кројачот Ангелковски, две посебни простории, ч.кујна, може и за деловни намени


Инфо: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
  Online
079333103
Leaflet
ААМ Недвижности
Гаража 13м2 во Гр.зид-кај Соборен храм 1 ЕУР
Novogradba 39,49 i 59m2 Kisela Voda 1 ЕУР
Kompletno namesten stan od 77m2 vo N.Lisice 0 ЕУР
95m2 lokal-Stara carshija top lokacija 1 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione