Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan na Vodno

Jepet me qera nga: Marija 03 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izdavam namesten stan na prizemje , lokacija Vodno, 44m2, sopstveno greenje, parking I dvor.
Leaflet
Në fillim