Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam Stan Skopje Centar Gradezn Elektro Med

320 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Blaga 06 Sht 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava Stan Skopje Centar blizu do Gradezen, Elektro i Medicinski fakultet i Evropski Univerzitet ubavo namesten so 3 sobi, 2 spalni i 4 kreveti idealen za 4 studentki bez gazdi za samo 320 evra namaleno od 400 na 071 330 802 ( ne koristam mail) ako ne se javam pustete sms ili 072 222 902
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione