Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan vo Debar Maalo

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Lile 22 Gush 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam ednosoben stan vo Debar maalo, pogoden za dvajca, vo cenata se vkluceni site reziski trosoci
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione