Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan vo najstrog centar na Skopje

0 MKD

Jepet me qera nga: Meri 07 Maj 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Stanot e vednas kaj kaficot Mr. Jack, ima lift, terasa, parno. Ima 2 spalni i 62 m2.
Leaflet
Në fillim