Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan za KANCELARIJA pozadi Univerzalna

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Viktor 11 Dhj 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se izdava stan od 43m2 pogoden za kancelarija pozadi Univerzalna sala kaj Vucko. Stanot e na 3ti kat, so lift i parking/ Raspolaga so rabotna prostorija i posebna kujna.
Leaflet
Në fillim