Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavame luksuzno namesten stan

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dom Lux 12 Dhj 12:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dom Lux
Ubavo namesten stan vo Cenar 300 ЕУР
Atraktiven plac vo Bardovci 95 000 ЕУР
Luxury apartment for rent on Vodno 500 ЕУР
Se izdava luksuzno namesten stan vo Centar 600 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Izdavame luksuzno namesten stan vo K.Voda na pocetokot -posle stara rampa ( samo 10 min maksimum peski), 83m2, 6 kat of 7 kata, lift, parking. Stanot e komforen so 2 spalni. Cena 400 evra.
Sloboden od 1 Januari 2016.
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Leaflet
Dom Lux
Izdavame ubavo namesten stan od 78m2 vo Centar 400 ЕУР
Izdavame 2 soben ubavo nam stan vo Centar od 60m2 300 ЕУР
Se izdava prostor za kancelarii 550 ЕУР
2 Soben stan od 45m2 vo Micurin 44 000 ЕУР
Në fillim