Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

ИЗДАВАМЕ СТАН ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР СТРОГ ЦЕНТАР-БОНИМИ

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 16 Mar 21:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
Se izdava stan vo Debar maalo, objekt Bonimi na Luna korporacija vo ulickata kaj Kala kafe i hotel Duvet. Stanot e polunamesten so kujna i klima pogoden za kancelarija. Stanot e na vtori kat so podzemna garaza. Garazata dokolku e potrebna se naplaka dopolnitelno i ne e vlezena vo cenata na oglasot.

ШИФРА 6737
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione