Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iznajmuvam garsonjera kaj Katolicka crkva

10 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: olja 07 Maj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Iznajmuvam nova, kompletno namestena garsonjera so inverter klima, internet i kablovska vo blizina na Katolicka crkva i Univerzalna sala.
Leaflet
Në fillim