Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Katolicka - Atraktiven Stan so sopstveno dvorce

290 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Izdavanje i Prodazba na Stanovi Kuki i Kancelarii 20 Qer 00:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Izdavanje i Prodazba na Stanovi Kuki i Kancelarii
071/713-104
Leaflet
Agencija Dom Art - izdava Stan vo Centar - kaj Katolicka - 50m2 - Stanot ima dneven salon so LCD TV i klima ured - kujna so trpezarija - edna posebna spalna soba - hodnik i kupatilo - Stanot e na visoko prizemje i ima terasa i sopstveno dvorce - stanot ima centralno parno i blindor vrata i e kompletno namesten - ne e namenet za studenti - sloboden vednas - cena 290eKontakt: 071/713-104 Viber: 071/713-104
Izdavanje i Prodazba na Stanovi Kuki i Kancelarii
Kupoprodazbi i Iznajmuvanje na Stanovi Kuki i Delovni Prostori vo Skopje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071/713-104
Izdavanje i Prodazba na Stanovi Kuki i Kancelarii
071/713-104
Leaflet
Në fillim