Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Komforen za semejno ziveenje

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Property One 22 Qer 16:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Комфорен стан погоден за семејно живеење кој располага со 2 спални соби,кујна,трепезарија, дневна и една бања.
Станот е целосно опремен и се наоѓа на првиот кат.
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
078259681
Property One
Luksuzen stan na mirna lokacija vo Crnice 1 200 EUR
NOVI STANOVI VO KOZLE 0 MKD
STAN VO KOMPLEKSOT SVETI JOVAN ZLOKUKANI 0 MKD
STILSKI  APARTMAN VO CAPITOL MALL 600 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione