Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMPLETNO NOVO I UBAVO OPREMEN STAN VO CENTAR

280 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 22 Gush 16:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно ново опремен стан во Центар.
- 1 спална соба
- дневен престој со трпезарија
- кујна
- купатило
Цена: 280 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Илинденска 43/2 Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
NOV PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 210 EUR
NOV NAMESTEN NEVSELUVAN STAN VO KAPISTEC 380 EUR
 NAMESTEN STAN VO CENTAR KAJ REKORD 200 EUR
KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMEN STAN KAJ DRAMSKI 66 000 EUR
Në fillim