Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMPLETNO NOVO OPREMEN STAN KAJ BUNJAKOVEC

270 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 22 Gush 16:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно ново опремен стан во Центар кај тц Буњаковец.
Располага со
- 1 спална соба
- дневен престој со трпезарија
- кујна
- купатило
- балкон
Цена: 270 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Илинденска 43/2 Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
PLAC VO GORCE NA ATRAKTIVNA LOKACIJA -
NOV OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ KLINICKI 300 EUR
PREKRASEN NOV NEVSELUVAN STAN VO AERODROM 300 EUR
PREKRASEN STAN VO BLIZINA NA CITY MALL 350 EUR
Në fillim