Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO STROG CENTA SO PARKING

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 09 Qer 12:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно реновиран стан во Центар во близина на Билна Аптека.
Станот располага со
- 1 спална соба
- дневен престој
- кујна
- купаило
- остава
- балкон
- сопствен паркинг регулиран со рампа
Цена: 250 евра
078 726 229
070 366 939
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
NOVI STANOVI VO ZAVRSHNA FAZA VO AERODROM 1 050 EUR
LUXUZNO OPREMEN STAN VO STROG CENTAR 700 EUR
OPREMENA ORDINACIJA SO VKLUCENI SMETKI -AERODROM V 400 EUR
ODLICNO NOVO OPREMEN STAN VO AERODROM BISER 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione