Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Kompletno Ureden Stan vo Centar Pestaloci

330 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 21 Mar 21:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078 268 714
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Cenata ne e fiksna i istata iznesuva 300 evra mesecna zakupnina
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar neposredna blizina na Pestaloci Grcjka Ambasada
Dve Zasebni Spalni Greenje Centralno Parno Sopstven parking pod Zgrada za Dve Vozila
Kat 3 Orientacija Jugozapad Ima Balkon
Kon.tel 078 26 87 14
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078 268 714
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione