Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

KUKA VO DEBAR MAALO

1 200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: IMPULS AGENCIJA 06 Mar 09:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN STAN VO CENTAR KAPISTEC KAJ ZEBRA 350 EUR
PREKRASEN STAN VO KARPOSH 1 52 000 EUR
 TROSOBEN 69m2 STAN VO AERODROM MAJCIN D 67 000 EUR
SE PRODAVA NOV STAN 43m2 VO TAFTALIDZE,KAJ MLECEN 1 200 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IMPULS AGENCIJA iznajmuva kukja vo Debar maalo kaj kruzniot tek so povrshina od 180m2. Kukjata e na 3 nivoa po 60 m2 so dvorno mesto.
Istata e kompletno renovirana i se iznajmuva prazna. So sanitaren cvor na 1 i 2 kat. Pogodna e za ziveenje, no i kako deloven prostor.
Greenje po dogovor i zelba na zakupecot.
Cena za naem iznesuva 1000 eur.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra (za kukja) 2374
(za deloven prostor) 2375
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
MODEREN 4 SOBEN STAN PO EKSTRA CENA 350 EUR
67m2 STAN VO CENTAR,RUZVELTOVA 73 000 EUR
DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 4 280 EUR
DELOVEN PROSTOR CENTAR PORTA BUNJAKOVEC 1 600 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione