Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LUKSUZNO OPREMEN STAN VO CENTAR SPROTI MVR

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 19 Qer 11:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
KUKA VO BARDOVCI 140 000 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KOMPLEKS MIDA 270 ЕУР
STAN ZA STUDENTI VO KAPISTEC 0 МКД
DELOVEN PROSTOR OD 112m2 KAJ GRCKA AMBASADA 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава нов стан во Центар спроти главниот влез на МВР со површина од 55 м2 на 3-ти спрат со лифт.
Станот е комплетно луксузно опремен со нов мебел и техника и располага со дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, бања и тераса.

Шифра: ИС 10439
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
TROSOBEN OPREMEN STAN POZADI UNIVERZALNA 350 ЕУР
TROSOBEN NAMESTEN STAN KAJ MLECEN 350 ЕУР
4 SOBEN STAN POZADI TC BISER 75 000 ЕУР
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KARPOS 3 400 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione