Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Luksuzno Ureden Stan vo TAFTALIDJE

650 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Dom Art 20 Dhj 13:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agencija Dom Art
Se iznajmuva stan vo Centar -
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Kozle 200 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar 250 ЕУР
Kompletno Ureden Stan vo Centar Univerzalna 400 ЕУР
Cenata ne e fiksna
Se iznajmuva Luksuzno Ureden Stan vo TAFTALIDJE Neposredna blizina na Pedagoshka,Vero Taftalidje.
Vseliv Vednas
Kon.tel 078 26 87 14
Agencija Dom Art
Dom Art
Debarca br.74 Skopje
078268714
Agencija Dom Art
078268714
Agencija Dom Art
 Kompletno Ureden Stan vo Przino 200 ЕУР
Nov Nevseluvan Stan vo Kapishtec 900 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Gradski Park 270 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Micurin 180 ЕУР
Në fillim