Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Moderen stan vo strog Centar

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 24 Mar 16:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan za kancelarii so dve parking mesta Centar 350 ЕУР
CETVOROSOBEN STAN VO MICURIN 76 200 ЕУР
SE IZDAVA KANCELARIJA VO K. VODA OD 25M2 100 ЕУР
Garsonjera vo Aerodrom Tri Biseri 35 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава комплетно опремен и модерно уреден стан во строг Центар, кај кино Култура.
Станот е мал и компактен, со одвоена спална соба, мала кујна со дневна и купатило. На прв кат.
Цена по договор
Евидентен број 32060
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Deloven prostor Kancelarii 345m2 vo Centar 2 415 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Centar 350 ЕУР
Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija 0 ЕУР
Se izdava luksuzen stan na Vodno 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione