Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MODEREN TROSOBEN DUPLEKS VO KAPISTEC

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 20 Qer 10:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно ново и модерно опремен дуплекс во Капиштец.
Станот располага со
- голем дневен престој со трпезарија
- комплетно опремена кујна
- 2 купатила
- балкон со поглед кон Водно
- градско парно
- лифт
- паркинг
Цена 300 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Илинденска 43/2 Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
NOV STAN SO 3 SPALNI VO CENTAR ZA ODLICHNA CENA 400 EUR
LUXUZEN TROSOBEN STAN VO TRNODOL 400 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO KAPISTEC 240 EUR
PREKRASEN LUXUZEN STAN VO KOZLE 600 EUR
Në fillim