Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Moderno Ureden Nov Nevseluvan Stan vo Karposh

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности 20 Tet 08:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности
  Online
078268714
  Se iznajmuva Moderno Ureden Stan vo City Garden 600 ЕУР
 LUKSUZNO UREDENA KUKA VO KOZLE 950 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Kisela Voda 220 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Debar Maalo 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Karposh Neposredna Blizina na CITY MALL
Tri Zasebni Spalni Balkon Orientacija Sever-Istok
Kat 9
Parking mesto pred Zgrada
Vseliv Vednas
Kon.tel 078 26 87 14
Агенција за недвижности
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
078268714
Агенција за недвижности
  Online
078268714
MODERNO UREDEN STAN VO KOMPLEX MIDA 0 ЕУР
Kompletno Ureden Deloven Prostor Kancelarija 1 000 ЕУР
            Ekskluzivno ureden stan vo Debar Maalo 1 100 ЕУР
KOMPLETNO UREDEN STAN VO DEBAR MAALO 0 ЕУР
Në fillim