Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV LUKSUZEN STAN VO CENTAR KAJ BUGARSKA AMBASADA

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 22 Gush 16:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава модерно опремен стан во Центар, на мирна локација кај Бугарска Амбасада.
- 1 спална соба
Станот е на 6-ти кат и има тераса со стаклена ограда и алуминиумски држачи, со одличен отворен поглед.

Луксузно и модерно опремен со најквалитетен мебел и апарати:
- Италијански гранитни плочки,
- Храстов паркет, стаклени огради со хромирани елементи,
- Италијанска кожна гарнитура,
- Кујна од медиапан - висок сјај и кревет, плакари од високо-квалитетна иверица)
- Кујнски апарати од Faber/Nardi,
- SMART Телевизор 122cm со WIFI,
- Видео надзор и видеофон,
- Клима 3.5 KW - Инвертер (ладење и греење)
- Приватно греење на струја
- Уметнички слики
- LED - амбиентално осветлување
- Просторија со полици и закачалки - гардеробер/остава
Цена: 400 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Илинденска 43/2 Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
PREKRASEN DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR NA MAKSI 400 EUR
NOV STAN VO DEBAR MAALO 78m2 1 200 EUR
NOV NAMESTEN STAN NA VODNO SO PANORAMSKI POGLED 250 EUR
SE IZDAVA PROSTOR 140m2 KAJ VERO TAFTALIDZE -
Në fillim