Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV LUXUZEN STAN KAJ MAVROVKA

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 01 Sht 14:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава луксузно опремен стан кај Мавровка.
Располага со нов мебел
- 2 спални соби
- дневен престој
- кујна
- купатило
- балкон
Цена: 400 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
PREKRASEN STAN VO N LISICE 280 EUR
STAN ZA DELOVNA NAMENA VO CENTAR 350 EUR
NOV NAMESTEN STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO VLAE 250 EUR
EXKLUZIVNI NOVI STANOVI VO CENTAR KAJ KLINICKI 1 150 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione