Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV MODEREN STAN VO CENTAR KAPISTEC

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 04 Nën 11:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City Partner
NOV KOMPLETNO OPREMEN STAN VO KOZLE 250 ЕУР
OPREMEN DELOVEN PROSTOR KAJ GIMNAZ. JOSIP BROZ TIT 500 ЕУР
EKSTRA LUX STAN VO DEBAR MAALO 0 ЕУР
ULTRA LUKSUZEN  NOV STAN VO KAPISHTEC 650 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно модерно опремен стан во Центар, Капиштец.
Станот располага со
- 1 спална соба
- дневен престој
- комплетно опремена кујна
- купатило
Цена 300 евра со вклучен интернет и кабловска во цената
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
NOV OPREMEN STAN VO KISELA VODA PO SUPER CENA 240 ЕУР
NOV PRAZEN NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE 170 ЕУР
STANBENO DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KAJ JAMBO 200 ЕУР
STANBENO DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KAJ MVR 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione