Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov Moderen Stan za samec ili dvajca

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Izdavanje i Prodazba na Stanovi Kuki i Kancelarii 23 Korr 23:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Izdavanje i Prodazba na Stanovi Kuki i Kancelarii
071/713-104
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Agencija Dom Art - izdava stan vo Najstrog Centar - kaj skoloto Korcagin ili Jugodrvo- 40m2 - vo Nova Zgrada - nevselen dosega -
Stanot raspolaga so dnevna so LCD TV i klima ured - kujna so trpezarija - edna posebna spalna soba so bracen krevet - hodnik - plakari - blindor vrata - balkon - so sopstveno parno i lift - 5/6 kat -
kompletno namesten so nov luksuzen mebel -
na mirna lokacija - za par ili vraboteni-
sloboden vednas - cena 230e


Kontakt: 071/713-104 Viber: 071/713-104
Izdavanje i Prodazba na Stanovi Kuki i Kancelarii
Kupoprodazbi i Iznajmuvanje na Stanovi Kuki i Delovni Prostori vo Skopje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071/713-104
Izdavanje i Prodazba na Stanovi Kuki i Kancelarii
071/713-104
Leaflet
Në fillim