Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV NEVSELUVAN STAN VO CENTAR KAJ KJUBI

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 18 Pri 13:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава нов, до сега не користен стан во Центар кај Кјуби, спроти Тутунски Комбинат.
- 78м2
- 1 /5 спрат со лифт
- 2 простории
- балкон
- градско парно
- гаража
Цена 250 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Илинденска 43/2 Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
KOMPLETNO NOVO OPREMEN STAN KAJ BUNJAKOVEC 270 EUR
EXTRA LUXUZEN STAN VO TRNODOL 290 EUR
TROSOBEN STAN KAJ KATOLICKA CRKVA 300 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ RAMSTOR 250 EUR
Në fillim