Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV NEVSELUVAN STAN VO SRCETO NA DEBAR MAALO

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 12 Korr 15:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City Partner
NOV NEVSELUVAN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
NAMESTEN STAN VO CENTAR POZADI BUNJAKOVEC 0 ЕУР
PREKRASEN TROSOBEN STAN NA VODNO KAJ KOCO RACIN 250 ЕУР
NOVO OPREMEN STAN VO K VODA SO VKLUCENI SITE SMETK 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно ново опремен стан, со нов мебел во Дебар Маало, во близина на Градски Парк, супер маркети, градинки, училишта итн...
- 2 спални соби
- дневен престој
- комплетно опремена кујна
- купатило и гостински тоалет
Цена: 400 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
NOV OPREMEN STAN KAJ YAHA KEMAL I NOVA 300 ЕУР
SE PRODAVA STAN VO NOVO LISICE 82m2+12m2 BALKON 77 000 ЕУР
KOMPLETNO NOVO OPRMEN STAN VO KARPOS MASINSKI 250 ЕУР
 ODLICEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 600 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione